DOSTAWA

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Zamówienia złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15  (w tym zamówienia “za pobraniem”) staramy się nadać tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 15 i w weekendy nadajemy kolejnego dnia roboczego.

Zamawiając produkty w firmowym sklepie www.doidy.pl oraz www.doidycup.pl dziś – z dużym prawdopodobieństwem otrzymasz je już jutro! Wszystkie zamówienia realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

ZAMÓWIENIE +100 ZŁ -> WYSYŁKA KURIERSKA GRATIS.

Zamówienia powyżej 100 zł prześlemy do Ciebie na nasz koszt! 

WYSYŁKA KURIERSKA DPD W CENIE 10 ZŁ 

Koszt wysyłki kurierskiej DPD wynosi 10 zł – zarówno dla zamówień opłaconych przelewem internetowym i tradycyjnym jak i zamówień za pobraniem.

Zawsze uśmiechnięty kurier DPD dostarczy Twoje zamówienie równie szybko i bezpiecznie. Przesyłki kurierskie są monitorowane (w każdej chwili można sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się przesyłka i kiedy zostanie dostarczona), a jeśli kurier nie zastanie Ciebie w domu – umawia telefonicznie dogodny termin doręczenia przesyłki. 
Powyższe sposoby i ceny dostaw dotyczą tylko wysyłek na terenie Polski. Jeśli chcesz zamówić produkty z dostawą poza granicami Polski prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia. Koszt wysyłki zagranicznej kalkulowany jest na podstawie cennika Poczty Polskiej w oparciu o gabaryt przesyłki.