Zabawkowicz & Doidy®

Zabawkowicz powstał z myślą o rodzicach i opiekunach oraz ich dzieciach. Jego misją jest pomoc w odnalezieniu najciekawszych zabawek i akcesoriów dla Dzieci dostępnych w Polsce i za granicą. Redaktorzy serwisu podsuwają pomysły na wesołą edukację, radosne brykanie na świeżym powietrzu i zabawy w domu. Wśród promowanego asortymentu znajdują się ciekawe zabawki edukacyjne, przybory szkolne, gry, lalki, rowerki, jeździki doskonałe do zabawy w domu i na świeżym powietrzu. Zabawkowicz nie zapomina również o rodzicach – na łamach serwisu Mama i Tata mogą znaleźć przedmioty ułatwiające im codzienne życie z pociechami – wózki, torby, plecaki i nosidła idealne na wspólny spacer czy dalekie wakacje.

 

Wśród przedmiotów recenzowanych przez zespół Zabawkowicza znalazły się również kubeczki Doidy. Jak wypadły w oczach profesjonalnych recenzentów? O tym poniżej…

Testujemy

Przyswajanie nowych umiejętności to dla dziecka bardzo ciężka praca. Chwytanie przedmiotów, przewracanie się na boki, raczkowanie, siadanie, chodzenie i wreszcie jedzenie. Aby odstawić dzieci od piersi mamy, nauczyć samodzielnego pobierania pokarmu rodzice sięgają po różne sztuczki. Pomocny może okazać się kubek Doidy®, który szkocki projektant opracował specjalnie dla swojego syna.

 

Cechy produktu:

umożliwia bezproblemowe pojenie niemowlęcia (od 3 miesięcy)

łatwa kontrola ilości podawanego płynu

ładne wykonanie i szeroka paleta kolorów

ułatwia podawanie płynu w pozycji półleżącej

można myć w zmywarce

ciekawy projekt – zaintryguje dziecko i zachęci do ćwiczenia umiejętności samodzielnego picia

produkt otrzymał rekomendacje: doradców laktacyjnych, pediatrów i położnych

BPA 0% – nie zawiera szkodliwego bispehenolu A i PCV

 

Dopasowany do małej buzi

Brzeg pochylonego kubeczka z łatwością dopasuje się nawet do malutkiej buzi. Płyn będzie można podawać delikatnie unikając krztuszenia się dziecka. Większe dziecko samo z łatwością złapie za parę uszu i napije się bez niczyjej pomocy.

To ciekawie wyglądający przedmiot. Można powiedzieć, nawet niezwykły. Spodoba się nie tylko rodzicom ale także dzieciom. I tym sposobem zamienimy trudną sztukę samodzielnego picia w ciekawą zabawę.

Szybkie pożegnanie z piciem z butelki wpłynie korzystnie na zgryz dziecka. A pomoc w szybkim nauczeniu się samodzielnego picia napełni rodziców dumą a dziecku pozwoli bez stresów zrobić kolejny krok w stronę samodzielności.

 

Wnioski
Szybkie pożegnanie z piciem z butelki wpłynie korzystnie na zgryz dziecka. A pomoc w szybkim nauczeniu się samodzielnego picia napełni rodziców dumą a dziecku pozwoli bez stresów zrobić kolejny krok w stronę samodzielności. 
Polecamy Doidy® Cup!